Polskie Życie RPG

Witamy na Forum!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-10-22 12:20:30

Avatar
Moderator
Dołączył: 2017-10-21
Liczba postów: 5
Windows 7Opera 48.0.2685.39

Rekrutacja do Państwowej Straży Pożarnej

/\   WZÓR   /\

Nick:
Wiek:
Staż na serwerze:
Dlaczego Ty?:(Minimum 3 rozbudowanych zdań):
Coś o sobie?:(Minimum 3 zdań)
Umiejętności Lokalizacji :
Umiejętności odgrywania akcji RP:
Znajomość ortografii:
Czy posiadasz Ts3?:
Czy miałeś styczność w życiu z PSP:


Podania piszecie w tym wątku

Powodzenia [dblpt]D

Ostatnio edytowany przez Avatar (2017-10-22 12:23:36)

Offline

#2 2017-10-22 12:37:18

M4ti
Użytkownik
Dołączył: 2017-10-21
Liczba postów: 3
Windows 7Opera 48.0.2685.39

Odp: Rekrutacja do Państwowej Straży Pożarnej

Nick:  M4ti
Wiek:  13lat
Staż na serwerze:  5h
Dlaczego Ty?:(Minimum 3 rozbudowanych zdań):   Ponieważ Gram dużo i mogę poświęcić dużo czasu na mta. Byłem w PSP parę razy Liderem.I chcę byc w PSP bo nudzi mi się. [dblpt])
Coś o sobie?:(Minimum 3 zdań): Witam, mam na imię Mateusz, mam 13 lat chodzę do 7 klasy.  Mieszkam w woj. Mazowieckim niedaleko Warszawy. Uwielbiam wszystkie sporty drużynowe i e-sporty. Lubię pomagać innym graczom, nawet nowym którzy dopiero co zaczęli grać w MTA. Na serwerze miałem parę takich akcji, że nowy gracz mnie poprosił o oprowadzenie po serwerze. Oczywiście, że pomogłem, przedstawiłem mu najlepsze prace, prawo jazdy, mechanika, przechowalnie i salony. Tak jak wyżej wspomniałem jestem pomocny. Gram w MTA z 3 lata na różnych serwerach RPG.  Chciałbym jeszcze dodać, że nie jestem pokłócony z żadną osobą na serwerze więc nie powinno być problemów przyszłościowo.Jestem dość spokojną osobą ,lecz kiedy ktoś mnie zdenerwuje to puszczają mi nerwy,ale nie przeklinam lub wyzywam typu : ,,ty noobie" , ,,ty ch**u" itp. Zawsze staram się wytłumaczyć co można a czego nie można. Zawsze jak ktoś chciał aby kogoś oprowadzić to jak tylko miałem czas to oprowadzałem owego gracza.Lubię grać w gry, ale jednocześnie się nimi bardzo szybko nudzę, mam wiele zainteresowań. - Takie jak: jazda na rowerze, gaming, bardzo lubię mapować na bardzo dobrze każdemu znanej platformie Multi Theft Auto, jest to jedno z moich lepszych zainteresowań, troszkę gram nawet w gry mniej topowe, takie jak tibia, 4story, CS,GO i różne gry fabularne.
Umiejętności Lokalizacji : 10/10
Umiejętności odgrywania akcji RP:  9/10
Znajomość ortografii: 9.5/10
Czy posiadasz Ts3?:  Tak
Czy miałeś styczność w życiu z PSP: Tak na innych serwerach.

Offline

#3 2017-10-22 18:15:51

Janeczyk
Użytkownik
Dołączył: 2017-10-22
Liczba postów: 2
WindowsOpera 48.0.2685.39

Odp: Rekrutacja do Państwowej Straży Pożarnej

Nick:  Janeczyk
Wiek:  13
Staż na serwerze: Około 10 minut
Dlaczego Ty?:(Minimum 3 rozbudowanych zdań):  Byłem już 2 razy Liderem i raz v-liderem jak i zwykłym pracownikiem, więc sądzę, że mam doświadczenie. Lubię odgrywać RP, więc mam nadzieje, że jak mnie przyjmiesz to będziesz zadowolony.
Coś o sobie?:(Minimum 3 zdań)  Jestem Janek, mam 13 lat i chodzę do siódmej klasy. Lubię pograć na kompie i na ps3 lub pograć w piłkę nożną. Interesuje się Strażą pożarną i policją, a w przyszłości chciałbym zostać kierowcą autobusu.
Umiejętności Lokalizacji : Dobra
Umiejętności odgrywania akcji RP:  Dobra
Znajomość ortografii: Dobra
Czy posiadasz Ts3?:  Tak
Czy miałeś styczność w życiu z PSP: Niestety Nie.

Pozdrawiam Lidera PSP!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
tanoth - czatgg59696355 - devtest08092023 - piltza29i31 - partia-czad